برق. قدرت. کنترل. الکترونیک. مخابرات. تاسیسات.

دایره المعارف تاسیسات برق (اطلاعات عمومی برق)

روشهای بهبود زندگی و كمك به درمان بیماریها از طریق قدرت ذهن(متد سیلوا) 
   سلام به دوستان بزرگوارم
بالاخره تونستم با صرف مدت زمان زیادی وقت، حدود دو هفته ؛كتاب دستان شفا بخش خوزه سیلوا رو برای بهره مندی شما عزیزان خلاصه كنم و به صورت ای بوك دربیارم. علت انجام این كار اهمیت فوق العاده ایه كه این كتاب می تونه در روش بهبود زندگی و امكان كمك به خود و دیگران و حتی تاثیر یه كه می تونه  درباره كنترل درد  داشته باشه. این كتاب كاملا خلاصه شده و لذا وقت زیادی از شما برای خوندن نمی بره. ولی توصیه ی من به عنوان یه دوست اینه كه اون رو توی گوشیای همراهتون ذخیره كنین و در مواقع استراحت، از متدهای ارزشمندش برای تسهیل امور زندگیتون استفاده كنین. امیدوارم این هدیه خالصانه رو ازم بپذیرین. 
شاد باشین
 
 
درباره نویسنده(خوزه سیلوا):
. خوزه سیلوا در سال  1914  در لارودی تكزاس به دنیا آمد.  در چهار سالگی پدر خود را از دست داد و پس از ازدواج مجدد مادرش برای زندگی نزد مادر بزرگش رفت و ناچار شد از شش سالگی برای امرارمعاش شروع به كار كند.  اولین شغل او واكس زدن كفش ها بود و بعد نظافتچی و روزنامه فروش و رفتگر شد.  در هفت سالگی روزی یك دلار درآمد داشت، ولی چون در كار خود لیاقت و كفایت بسیار نشان داد به زودی درآمدش به روزی دو دلار رسید.  او به خاطر وضع بد مالی خانواده اش به مدرسه نرفت.  در دوازده سالگی رانندگی آموخت و به خرید و فروش پرداخت.
 در هفده سالگی  درآمدش به حدی رسید كه توانست اتومبیلی برای خود بخرد و ضمن كار كردن با آن از خواهرش خواست تا درس هائی را كه در مدرسه می خواند به او بیاموزد.  او ضمن كار كردن به مطالعات خود ادامه داد و در حالیكه فرصت نشستن پشت میز كلاس درس را نداشت، یك دوره دروس الكترونیك را از طریق مكاتبه گذراند.  سپس وارد خدمت نظام وظیفه شد و در هنگام مصاحبه ورودی با روانشناس ارتش به رشته روانشناسی علاقمند گردید و در زمان خدمت نظام وظیفه مطالعات خود را به رشته روانشناسی و هیپنوتیزم متمركز نمود و پس از آن سالها در این زمینه تحقیق كرد. 
این مطالعات  22 سال ادامه یافت و در پایان این مدت  خوزه سیلوا هیپنوتیزم را كنار گذاشت و كارهای خود را روی فعالیت مغز متمركز نمود.  مردم او را یك دانشمند مردمی می خواندند زیرا هرگز تحصیلات كلاسیك نداشت و به دانشگاه نرفت.
خوزه سیلوا سرانجام پس از سالها نتیجه مطالعات خود را تدوین نمود و به نام روش معالجه سیلوا به جهانیان ارائه كرد.  او كلاس های متعدد تشكیل داد و به هزاران نفر روش درمان خودرا آموخت.  این روش درمانی به تدریج جهانگیر شد و در سرتاسر دنیا طرفداران بسیاری پیدا كرد.
خوزه سیلوا می گوید مغز انسان هم درست مثل قلب ارتعاش دارد، با این تفاوت كه این ارتعاشات در مغز تواتر بیشتری دارند.  ضربان قلب بر حسب سیكل در دقیقه و ارتعاشات مغز بر حسب سیكل در ثانیه محاسبه می شوند و ارتعاشات مغزی با وضعیت روحی فرد تغییر می كند.
امواج مغزی فردی كه بیدار است معمولاً حدود 20 سیكل در ثانیه است.  هر موجی كه بالای 14 نوسان در ثانیه باشد موج "بتا"  نامیده می شود.  امواج بتا برای ارتباط با دنیای فیزیكی خارج هستند و با این امواج از حواس معمولی استفاده می كنیم و از زمان و مكان آگاهی می یابیم.  ارتعاشات كندتر بین 7  تا 14  سیكل در ثانیه امواج      "آلفا"  و امواج بین 4 تا 7  سیكل در ثانیه امواج "تتا"  و امواج 3 سیكل در ثانیه و كندتر از آن امواج "دلتا" نامیده می شوند.  امواج آلفا و تتا و دلتا برای ارتباط با دنیای مادی و فیزیكی نیستند و هنگامی از آنان استفاده می كنیم كه آگاه از زمان و مكان نیستیم.  از این امواج برای دیدن رویا و ارتباط روحی و شهود استفاده می شود كه با آگاهی درونی ما مرتبط است.
پائین ترین تواتر كه در خواب به آن بر می خوریم امواج دلتا است. وقتی كه مغز در جنین تكامل پیدا می كند و در ابتدای تولد فقط امواج دلتا وجود دارند. با رشد كودك و استفاده از مغز تدریجاً امواج با فركانس بیشتر پیدا می شوند به طوری كه بیشتر امواج مغزی  از 3 تا 6 سالگی را امواج تتا تشكیل می دهند. از حدود یك و نیم سالگی امواج آلفا نیز كم و بیش پیدا می شوند كه با تكامل این امواج قدرت فراگیری مغز بیشتر می شود و نیمكره راست مغز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. امواج آلفا در 6 و7 سالگی بیشترین امواج مغز هستند و اگر در همین سنین به كودك بیاموزیم كه از هر دو نیمكره مغز برای فكر كردن استفاده كند این قدرت برای تمامی عمر نزد او باقی خواهد ماند.  ولی معمولاً كودك چنین شانسی ندارد و استفاده او از نیمكره راست به تدریج كم می شود، به نحوی كه 90 درصد انسان ها در سنین بلوغ و پس از آن فقط از نیمكره چپ مغز برای فكر كردن استفاده می كنند.  در حالت آرامش فركانس امواج مغز ما بیشتر شامل امواج آلفا یعنی 7 تا 14 سیكل در ثانیه است.  در این حالت هردو نیمكره مغز فعالیت دارند و دارای بهره هوشی بالاتری هستیم و مشكلات را راحت تر می توانیم حل كنیم.
 
 
 
خوزه سیلوا  ثابت كرده است كه با به كارگیری روش او مغز وارد مرحله آلفا می شود و سمت راست مغز كه غریزی و شهودی و خلاق است به كار می افتد. او كه یك مسیحی مومن و معتقد است در طی مطالعات خود به این نتیجه رسیده است كه قدرت خارج كردن هیاهوی مسائل دنیای خارج و پرداختن به درون همان است كه  عیسی مسیح (ع) گفت كه "بهشت در درون ما است". خوزه سیلوا به این نتیجه رسیده است كه جهان هستی بوسیله یك نیروی متفكر و آگاه ساخته شده و به همین دلیل كسانی كه در دانش متافیزیك كار می كنند در می یابند كه  روز به روز فاصله بین علم و مذهب كوتاهتر می شود. او معتقد است كه قدرت عیسی مسیح (ع) در استفاده از نوعی انرژی بوده است كه با آن می توانسته دردها و بیماری ها را از بین ببرد.
 اساس كار خوزه سیلوا نیز انتقال انرژی است كه این كار را می توان هم بر بالین بیمار و هم از راه دور انجام داد. او می گوید: "می توان از انرژی روحی برای تغییر ماده استفاده كرد..... آنچه كه مهم است آنستكه هرگز نمی توان از این انرژی برای مقاصد منفی استفاده نمود، زیرا چنین كاری برخلاف قوانین حاكم بر طبیعت است.

صفحات جانبی

نظرسنجی

    لطفاً نظرات خود را درمورد وبلاگ با اینجانب در میان بگذارید.(iman.sariri@yahoo.com)نتایج تاکنون15000مفید و 125غیرمفید. با سپاس


  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات