برق. قدرت. کنترل. الکترونیک. مخابرات. تاسیسات.

دایره المعارف تاسیسات برق (اطلاعات عمومی برق)


    پست الکترونیک
استخدام ناظران روند کرده اند شده است pinpointing بخش که در آن شغل هستند پیش بینی را به افزایش برای همیشه، هر سال 5 BLS پروژه چشم انداز خود را خود را و سایت ها مانند لیست ما آنچه که تبدیل به اخبار قدیمی: که مشاغل در تعداد انگشت شماری از بخش های (بیشتر به فن آوری مرتبط، در حال رشد نگرانی در مورد محیط زیست و افزایش سن جمعیت) در حال افزایش است در حالی که برخی دیگر همچنان به لکنت زبان پیدا کردن. اما آنها شغل جدید و یا راه های جدید به سادگی ملاقات با نیازهای موجود؟
"من باور نمی کنم که نیازهای جدید ایجاد شده اند، می گوید:" چارلز Purdy، سردبیر ارشد Monster.com. "ما فقط ایجاد راه های جدید و اتخاذ فن آوری های جدید به آنها انجام می شود."
با این حال، هر سال به عنوان بیست و چیزی را ترک محیط های دانشگاهی در droves، صنایع در افزایش پیشنهاد چیزی منحصر به فرد جذاب: فرصت برای به دست گرفتن مواضع با نام تجاری جدید که در آن رقابت جرم بحرانی رسیده است. با آن در ذهن، ما شغل داده ها و سایت های حرفه ای برای امیدوار کننده در موقعیت بر روی افزایش بخش هایی که فقط در دهه گذشته ایجاد شد، scoured. آنها آنقدر جدید که حتی وجود یک دهه پیش، که بیش از این نهاد پدر و مادر خود را از در حال اجرا. [بیشتر از فوربس: بهترین و بدترین شغل های سال 2012]
برنامه توسعه دهندگان
آی فون در سال 2007، اندیشه در مدت کوتاهی پس از معرفی شد. از آن زمان به بعد، بیش از یک میلیون برنامه ها برای فروش در سیب فروشگاه برنامه و بازی گوگل آندروید قرار داده است. این نمونه را در نظر بگیرید.: در سال 2011، اپل بیش از 15 میلیارد دلار در سال درآمد از برنامه های تلفن همراه، که کوچک برنامه استفاده می شود که تنها بر روی کامپیوترهای رومیزی اجرا شود به آنها را بر روی دستگاه های تلفن همراه کار می کنند کشیده است.
به عنوان موج تقاضا برای برنامه های به اجرا در IOS، اندیشه و هر سیستم عامل در حال انتظار در بال، شرکت ها با کمبود استعداد را با مهارت های لازم برای توسعه برای تلفن همراه مواجه شده است. این به این معنی فرصت تازه برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان برای شکستن به بازار پررونق است. در حال حاضر بیش از 16،000 لیست برای توسعه دهندگان نرم افزار تلفن همراه در indeed.com کار سایت ذکر شده است.
تحقیقات بازار داده خیش
به عنوان اطلاعات مربوط به مشتری می شود و بیشتر و بیشتر به تجربه های خرده فروشی حیاتی است، کسب و کار تدوین داده ها را در droves و استخدام کارشناسان را به احساس آن است. از مجموعه داده های مختلف از جمله (معامله) ساختار، نیمه ساختار یافته (رفتار کاربر) و بدون ساختار (متن) اطلاعات، تحلیل گران داده ها و دانشمندان الگوهای رفتاری نگاه برای کمک به خرده فروشان و کسب و کار پیش بینی روند آینده و یا به ساخت موتورهای پیشنهاد و یا تبلیغات شخصی.
"کتابخانه علم است درجه واقعا گرم در حال حاضر می گوید: Purdy،" و داده ها، استخراج معادن می تواند باشد یکی از دلایل است. این دانش مفید را برای کسی که امید برای مدیریت مقادیر زیادی از داده ها "امید داده، فکر نامزدها می توانید کتابخانه عبارتند از: رشته های علوم، محققان، مهندسان یا دانشمندان اعمال.
مشاوران آموزشی و یا پذیرش
هنگامی که یک مجموعه خاصی از پدر و مادر ثروتمند تماشای کودک نوپا خود را پشته مجموعه خود را برای اولین بار از بلوک، آنها در یک لحظه زیبا را از دست داده، آنها به strategizing likeliness فرزند خود را از وارد شدن به حق قبل از مدرسه است. این مادران و پدران را در هیچ چیز متوقف بهترین آموزش را برای خود بچه ها که برای بسیاری از افراد شامل استخدام مشاور آموزشی و پذیرش برای کمک به به راحت شدن از مراحل مصاحبه و آزمون به مدارس از دبستان تا کالج امن. پذیرش مشاوران را می توان هزاران دلار برای خود مهارت که پرداخت می شود اغلب شامل ارتباط شخصی با مدیران مدرسه است. [بیشتر از فوربس: بهترین شهر برای مشاغل]
کارشناس هزاره نسلی
مشاوران نسل کمک به شرکت ها را بهتر درک نیروی کار و تغییر که بهتر است به توضیح Millennials از یک زندگی، تنفس عضو Y نسل؟ شرکت در هر بخش و هر اندازه با چالش جذب و توسعه حرفه ای جوان و آماده کردن آنها را به مدیران آینده است. شرکت ها می تواند وفاداری در نیروی کار خود را با درگیر شدن در روش ها است که اتصال مستقیم با کارکنان جوان خود را ساخت. همه دست خوشحال ساعت، هر کسی؟
اما این نقش که به شدت برای آنهایی که جوان نمی باشد. بسیاری از کارشناسان نسل کارکنان مسن تر، ایم که تجربه خود را با افراد جوان را به توانایی مشاوره به شرکت ها در بهترین روش برای تعامل، ایجاد انگیزه و، بله، جلب رضایت این نیروی کار اغلب بی ثبات تبدیل شده است.
مدیریت رسانه اجتماعی
ساخت بسیاری از جوامع، چه آنلاین ما به طور کلی با "شبکه های اجتماعی تبدیل شده است به بخشی جدایی ناپذیر از کسب و کار از قهوه خانه ها در شهر کوچک به behemoths مانند آمازون و مایکروسافت، که هر دو را استخدام مدیران رسانه های اجتماعی در بخش بازاریابی خود و تبلیغات است. Purdy می گوید: "یک تغییر بزرگ بزرگ در چگونه شرکت ها با مشتریان خود ارتباط برقرار شده است وجود دارد". سایت کار در واقع، به عنوان مثال، در حال حاضر بیش از 11،000 فهرست برای این عنوان وجود دارد. اما اصطلاح "مدیران رسانه های اجتماعی" واقعا همه شیوه ای از وظایف، از گراد اخیر ادراک اجتماعی را پوشش می دهد که انسانهای خوراک به موج جدیدی از استراتژیست های بازاریابی که اهرم مخاطبان اجتماعی خود را از طریق بازاریابی هدفمند شرکت ها را به کمک.
اما نمی شود فریب خورده که 10،000 دوستان خود را در توییتر هستند می خواهم برای شما یک کار زمین. افراد جوان ممکن است بیشتر فن آوری از همکاران مسن تر خود را زرنگ و دانا، می گوید: "Purdy،" اما تکنولوژی در محیط کار به سرعت در حال تکامل است که یک شخص نمی تواند فکر می کنم که فقط به خاطر اینکه آنها در توییتر آنها را یک کالا بلند مطلوب مدت است. "
رئیس گوش دادن افسر
یک گام از "مدیر رسانه های اجتماعی" (بیشتر در مورد بعد) گوش دادن افسر ارشد را نگه می دارد گوش خود و چشم بر روی کانال های اجتماعی و زندگی واقعی مکالمه ای به حفظ شرکت به سرعت به مشتریان خود می گویند. "قبل از اینکه رسانه های اجتماعی، کسب و کار یکی از راه کانال ارتباطی بود. این شرکت صحبت کرد، ما گوش" Purdy می گوید. "حالا ما تبدیل به عادت به مکالمه دو طرفه است. ما انتظار داریم که آنها را به گوش دادن، و بنابراین این نوع نقش ها را خواهیم دید."
بث LaPierre 1 تا کنون رئیس گوش دادن افسر در سال 2010 شد، و در حالی که او که از آن زمان به بعد در کنسرتهایی دیگر نقل مکان کرد، او صرف وقت خود را نظارت بر بیشتر از 300.000 اشاره کداک در فیس بوک، توییتر، انجمن پیام، یوتیوب، وبلاگ، و در جای دیگر در وب سایت هر روز، با استفاده از نرم افزار از Radian6 و PeopleBrowsr. سپس او رفت که اطلاعات به بخش مربوطه. همانطور که بیشتر و بیشتر شرکت ها در جریانهای اجتماعی و مبادلات آنلاین به دلایل خدمات به مشتریان تکیه می کنند، نقش شنونده فقط افزایش خواهد یافت. [بیشتر از فوربس: 15 بهترین شغل برای جوانان]
خدمات محاسبات ابری
در ماه اوت سال 2006، دکتر اریک اشمیت گوگل توصیف رویکرد شرکت به نرم افزار به عنوان یک سرویس به عنوان "محاسبات ابری" در همایش موتور های جستجو، احتمالا اولین استفاده از مشخصات بالا از این واژه است. از آنجا که آن را در زمینه توصیف خواص گوگل (جیمیل، و غیره و غیره) مورد استفاده قرار گرفت، آن را مترادف با ذخیره سازی آنلاین و به اشتراک گذاری داده ها شد. این روزها، این اصطلاح به هر کس از مایکروسافت به شروع یو پی اس است که برای کمک کوپن های مادران دسترسی در خط چک کردن به تصویب رسید. شرکت ها به دنبال مدیران پایگاه داده، مهندسان و استراتژیست برای ذخیره سازی و نمایه سازی حجم انبوهی از داده petrabytes صحبت we're (یک بیلیون بایت) اطلاعات است.
سالمند مراقبت
با افزایش سن جمعیت و boomers نوزاد تبدیل به پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها، میزان توجه است که به مراقبت از سالمندان تبدیل شده است. بین مسائل حقوقی، نیروی انسانی در مراکز مسکونی و یا مشاور استخدام به منظور تسهیل در پایان عمر، شغل ها در این زمینه انتظار می رود افزایش می دهد. افرادی که درک درستی از سیستم مراقبت بهداشتی به طور فزاینده پیچیده ای علاوه بر علاقه به مراقبت از آسایش به خوبی برای این نقش مناسب است. مهارت های ارتباطی نیز برترین به عنوان ارائه دهندگان خدمات مراقبت های بزرگتر اغلب با ارتباط پایان عمر را به مشتری خود و یا اعضای خانواده به عهده دارد.
کارشناس توسعه پایدار
بدیهی است که وجود دارد برخی از دلایل بسیار بتن companies00even که کسانی که در انرژی های جایگزین سبز یا فضا را می توان در شیوه های پایدار علاقه مند نیستند، می گوید: "Purdy. غالبا در استخدام کسی به نقش محیط زیست آگاه می تواند یک مسئله هزینه صرفه جویی، او می گوید، هم از نظر از کاهش صورتحساب برق را به استفاده از افزایش تخفیف مالیاتی برای شرکت های متعهد به پایداری است. [بیشتر از فوربس: 10 شگفت آور در مشاغل کم درآمد]
در رشته مدیریت محیط زیست علم و یا کسب و کار بزرگ مفید در این جدید نقش "سبز" را به اثبات آنها اغلب نیاز به توسعه گردش های جدید برای افزایش بهره وری در حالی که کاهش انتشار کربن از یک کسب و کار، اما رشته های خاص رهبری محیط زیست در حال افزایش است. پروژه ها می تواند شامل: بازیافت و کاهش ضایعات، تامین کنندگان ارزیابی پایداری. Purdy فکر می کند Millennials کفش در: "نگاهی به نسل بعدی از مدیران و رهبران،" او می گوید. گفت: "این جوانان در یک فرهنگ بزرگ شده که ارزش بازیافت، ارزش سبز بودن آنها به مراتب بیشتر رانده شده توسط این نگرانی از آنجا که شنیدن آن از آنجایی که آنها نوزاد بودند. من فکر می کنم ما در این رشد ادامه خواهد داد برای دیدن منطقه برای کارمندان جوان. "
طراحی تجربه کاربر
طراحی تجربه کاربری چیست؟ کاملا ساده است، تجربه و از طریق فن آوری و چگونه برای آنها رخ می دهد ایجاد شده و شکل گرفته است. نکته: در تجربه به یک ساعت زنگ دار بیدار شدن از خواب از تجربه ایجاد شده توسط خورشید و غوغای پرندگان بسیار متفاوت است. نگرانی های یک طراح تجربه کاربر است که به تقلید از تجربه پرندگان خورشید را از طریق فن آوری (نگاه کنید به انواع ساعتهای زنگ در بازار رشد می کنند که با صدای بلند و روشن تر به شما به آرامی از خواب بیدار). می شود طراحان باید مسلط به فتوشاپ، درک زبان های برنامه نویسی مانند HTML و CSS و احساس راحتی گرفتن ایده از طرح به نمونه. تا آنجا که تقاضا می رود، همه چیز روشن به دنبال: جستجو indeed.com اخیر بازگشت 168،219 لیست کار. [ادامه از فوربس: unhappiest امریکا در مشاغل]

صفحات جانبی

نظرسنجی

    لطفاً نظرات خود را درمورد وبلاگ با اینجانب در میان بگذارید.(iman.sariri@yahoo.com)نتایج تاکنون15000مفید و 125غیرمفید. با سپاس


  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات